Tag1 Quo (3.0.7) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: Never
eo: Neniam

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: @time ago
eo: @time antaŭe
