Tag1 Quo (3.0.7) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Filename
et: Failinimi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Advanced
et: Täpsem

en: Configuration
et: Seadistus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Review
et: Kontroll

en: Debug
et: Siluma
