Tag1 Quo (3.0.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: @time ago
eu: duela @time

en: Debug
eu: Araztu
