Tag1 Quo (3.0.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ

en: Never
gu: કદી નહી

en: @time ago
gu: @time પહેલા
