Tag1 Quo (3.0.6) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Filename
he: שם קובץ

en: Never
he: אף פעם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Token
he: אסימון

en: @time ago
he: לפני @time

en: Review
he: סקירה

en: Debug
he: אתר באגים
