Tag1 Quo (3.0.7) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: @time ago
ka: @time წინ
