Tag1 Quo (3.0.7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Never
kk: Ешқашан

en: @time ago
kk: @time бұрын
