Tag1 Quo (3.0.7) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Name
my: အမည်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: @time ago
my: @time အချိန်က
