Tag1 Quo (3.0.7) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
no: Aktivert

en: Version
no: Versjon

en: Name
no: Navn

en: Filename
no: Filnavn

en: Never
no: Aldri

en: Advanced
no: Avansert

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Token
no: Symbol

en: @time ago
no: @time siden

en: Review
no: Se over

en: Debug
no: Feilsøk

en: An unknown error occurred.
no: En ukjent feil oppsto.

en: Schema version
no: Skjemaversjon
