Tag1 Quo (3.0.7) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: Never
ps: هيڅکله

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Configuration
ps: سازول

en: @time ago
ps: @time مخکې
