Tag1 Quo (3.0.7) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: @time ago
te: @time క్రితం
