Tag1 Quo (3.0.6) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: @time ago
ur: @time قبل
