Tag1 Quo (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye
