Tag1 Quo (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Advanced
oc: Avançat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Token
oc: Geton (token)

en: Schema version
oc: Version del schéma de la BDD
