Tag1 Quo (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Version
os: Верси

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Filename
os: Файлы ном
