Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: User
az: İstifadəçi

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: You need at least one field before you can configure your table settings
az: Cədvəl parametrlərinizi konfiqurasiya etmək üçün sizə ən azı bir sahə lazımdır

en: - All -
az: - Hamısı -
