Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: User
eo: Uzanto

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: node
eo: nodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
