Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: User
jv: Panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
