Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: - None -
mk: - Ништо -

en: node
mk: јазол

en: - All -
mk: - Сите -
