Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: User
oc: Utilizaire

en: Block
oc: Blòt

en: node
oc: nosèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: You need at least one field before you can configure your table settings
oc: Avètz besonh d'au mens un camp abans de pouvoir configurar vòstres paramètres de tablèu

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître

en: Author uid
oc: uid de l'autor
