Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: User
te: వాడుకరి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
