Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
