Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
