Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Author uid
ps: ليكوال uid
