Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Desc
hi: अवरोही

en: node
hi: नोड

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
