Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: User
hr: Korisnik

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
