Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: - None -
id: - Tiada -

en: User
id: Pengguna

en: Block
id: Blok

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: You need at least one field before you can configure your table settings
id: Anda membutuhkan setidaknya satu field sebelum anda bisa ubah konfigurasi tabel.

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
