Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
