Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: node
sq: nyjë
