Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: User
ast: Usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: node
ast: noyu
