Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་
