Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: node
eu: nodoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
