Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: User
lt: Narys

en: Block
lt: Blokas

en: node
lt: mazgas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
