Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: User
mr: सदस्य

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
