TagCloud (2.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
da: Indstil tag-skyerne. Angiv rækkefølge, antal tags og skyernes dybde.

en: by title, ascending
da: efter titel, stigende

en: by title, descending
da: efter titel, faldende

en: random
da: tilfældig

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
da: Angiver sorteringsrækkefølgen for tags på freetagging-siden.

en: Number of levels
da: Antal niveauer

en: Tags to show
da: Antal tags

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Settings
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: more tags
da: flere tags

en: Amount of tags on the pages
da: Antal tags på siderne

en: Tags in @voc
da: Tags i @voc

en: Vocabulary machine name
da: Ordforrådets maskinnavn
