TagCloud (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: random
tr: rasgele

en: Number of levels
tr: Düzey sayısı

en: Tags to show
tr: Gösterilecek etiketler

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Settings
tr: Ayarlar

en: About
tr: Hakkında

en: Vocabulary machine name
tr: Sözlük makine adı
