TagCloud (2.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
gl: Configur as nubes de etiquetas. Establece-la orde, o número de etiquetas e a profundidade das nubes.

en: Tags
gl: Etiquetas

en: by title, ascending
gl: por título, ascendente

en: by title, descending
gl: por título, descendente

en: random
gl: aleatorio

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
gl: Determina a orde das etiquetas na páxina de etiquetado libre.

en: Number of levels
gl: Número de niveis

en: Tags to show
gl: Etiquetas a amosar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Settings
gl: Axustes

en: About
gl: Información
