TagCloud (2.0.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: random
fa: تصادفی

en: Number of levels
fa: تعداد سطح‌ها

en: Tags to show
fa: برچسب‌های قابل رویت

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: About
fa: درباره

en: more tags
fa: برچسب‌های بیشتر

en: Tags in @voc
fa: برچسبها در @voc
