TagCloud (2.0.9) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
sk: Konfigurácia oblakov značiek. Nastavenie poradia, počtu značiek a ich hĺbky.

en: Tags
sk: Značky

en: by title, ascending
sk: podľa názvu, vzostupne

en: by title, descending
sk: podľa názvu, zostupne

en: random
sk: náhodne

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
sk: Určuje spôsob zoradenia značiek na stránke.

en: Number of levels
sk: Počet úrovní

en: Tags to show
sk: Značky pre zobrazenie

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: more tags
sk: viac značiek

en: Amount of tags on the pages
sk: Počet značiek na stránkach

en: Tags in @voc
sk: Značky v @voc
