TagCloud (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
he: הגדר את ענני התגים, קבע את הסדר, מספר התגים ואת עומק העננים.

en: Tags
he: תגיות

en: by title, ascending
he: על פי כותרת, א-ת

en: by title, descending
he: על פי כותרת, ת-א

en: random
he: אקראי

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
he: קובע את סידור התגים של Tagadelic.

en: Number of levels
he: מספר רמות

en: Tags to show
he: תגים להצגה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Settings
he: הגדרות

en: About
he: אודות
