TagCloud (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
hr: Konfiguriraj oblak tagova. Odredi redosljed tagova, broj tagova i dubinu oblaka.

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Settings
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
