TagCloud (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: random
is: handahófskennt

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Settings
is: Stillingar

en: About
is: Um
