TagCloud (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Tags
it: Etichette

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Settings
it: Impostazioni

en: About
it: Informazioni

en: Vocabulary machine name
it: Nome ad uso interno del vocabolario
