Tagged routes (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ar: وسم

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
