Tagged routes (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Tag
be: Тэма

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва
