Tagged routes (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Tag
es: Etiqueta

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Utility
es: Utilidad

en: Machine name
es: Nombre de sistema
