Tagged routes (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Utility
gl: Utilidade

en: Machine name
gl: Nome de sistema
