Tagged routes (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Tag
hi: अंकितक

en: Label
hi: लेबल

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Machine name
hi: मशीन नाम
