Tagged routes (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Tag
hu: Címke

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Machine name
hu: Programok által használt név
