Tagged routes (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma
